Jak kupować

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

To bardzo proste. Wybierz format, w jakim chciałbyś mieć taki foto obraz – oferujemy zarówno obrazy ze zdjęcia w antyramie, jak i oprawione w aluminiowe ramy. Masz do wyboru kilka rozmiarów – wszystko zależy od twojej wyobraźni. W trakcie składania zamówienia zostaniesz poproszony o wgranie z pliku ze zdjęciem, które chcesz u nas wydrukować. Po finalizacji zamówienia zaczniemy czym prędzej je realizować.

Przygotujemy obraz z twojego ulubionego zdjęcia i w dowolnym formacie, ale jeśli chcesz, by jego jakość była najwyższa, prześlij je do nas w jak największej rozdzielczości i najlepiej z rozszerzeniem TIFF, PNG, JPEG, a w przypadku grafiki wektorowej PDF, AI, CDR, EPS.

Jeżeli chcesz, żeby fotoobraz wyglądał naprawdę dobrze, postaraj się przysłać nam zdjęcie, którego rozdzielczość będzie zbliżona do wytycznych poniżej:
30 x 20 cm – 960 x 800 pixeli
40 x 30 cm – 1280 x 960 pixeli
50 x 40 cm – 1575 x 1260 pixseli
60 x 40 cm -1890 x 1260 pixseli
60 x 50 cm – 1890 x 1575 pixeli
70 x 50 cm – 2650 x 1575 pixeli

Bez obaw – nawet jeśli twoje zdjęcie ma niepasujący wymiar, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby dobrze wyglądało na ścianie. Zanim je wydrukujemy otrzymasz od nas wizualizację do zatwierdzenia.

Tak. Każdy wykonany przez nas projekt fotoobrazu przesyłamy klientowi do zatwierdzenia. Dopiero po twojej akceptacji, przystępujemy do wydruku twojego zdjęcia. Na każdym etapie możesz nas też zapytać o kwestie techniczne zamówienia – skorzystaj w tym celu z formularza kontaktowego.

Tak, jak najbardziej. Nieodpłatnie oferujemy opcję dodatkową, dzięki której obok wyboru różnych wymiarów fotoobrazu, możesz też zdecydować się na różny wariant kolorystyczny. Do wyboru masz fotoobraz czarno-biały, w sepii oraz full kolor. Wyboru dokonasz na karcie produktu, z listy rozwijanej.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

NEWSLETTER