Retusz zdjęć

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stare zdjęcia, nawet te uszkodzone – nie trzymaj ich dłużej w szufladzie, tylko przywróć im dawny blask. Zajmujemy się profesjonalną renowacją i retuszem starszych fotografii – do każdego zlecenia podchodzimy z profesjonalizmem i starannością, by nawet z przedwojennego zdjęcia stworzyć niesamowity fotoobraz na ścianę.

Dbając o zadowolenie klienta, konsultujemy każdy etap realizacji zlecenia tak, by finalny efekt był zgodny z twoimi oczekiwaniami. Fotoobrazy drukujemy na najlepszej jakości papierze fotograficznym i przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – pytaj śmiało. Rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości.

Jak to robimy? W telegraficznym skrócie:

  1. Znajdujesz stare lub zniszczone zdjęcie, które chcesz mieć na swojej ścianie, dlatego wysyłasz do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na firmowego maila, w której załączasz skan/zdjęcie zdjęcia i punktujesz związane z nim życzenia (jak ma wyglądać, jaki efekt cię interesuje itd).
  2. Przyjmujemy twoje zlecenie, analizujemy zeskanowane zdjęcie, a po uzgodnieniu szczegółów dot. wymiarów itd. wyceniamy twój projekt.
  3. Po zaakceptowaniu wyceny czekamy na twoje oryginalne zdjęcie. Oczywiście musisz je do nas wysłać pocztą (możesz też mailem, jeśli posiadasz dobry sprzęt do skanowania i znasz się na dużej rozdzielczości). Reszta już będzie w naszych rękach.
  4. Skanujemy fotografię i cierpliwie zajmujemy się obróbką. Efekt końcowy nakładamy na wizualizację w ramie i przesyłamy do zaakceptowania przez klienta. Czas trwania takiej usługi to około 7-10 dni roboczych od momentu otrzymania zdjęcia pocztą. Im dłużej jednak popracujemy nad twoim zdjęciem, tym efekt będzie na pewno lepszy.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

NEWSLETTER