Tablo dla przedszkola

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pożegnanie przedszkola – bardzo ważny moment dla starszaków, ich rodziców i wychowawców – kończy się beztroski etap edukacji. Wspólnie zafundujmy dzieciom wspaniałą pamiątkę z okazji zakończenia tego ważnego rozdziału w ich życiu.

Doskonałym prezentem będzie piękne i niepowtarzalne wielkoformatowe tablo.

Tablo dla przedszkola

Czym jest tablo? To wydruk dużego formatu przedstawiający na osobnych zdjęciach portretowych i podpisanych imiennie – grupę przedszkolaków. Całość osadzona jest w graficznym motywie nawiązującym do nazwy grupy do której uczęszczają dzieci. Oto przykładowo wykonane projekty tablo grup przedszkolnych: “Nutki” i „Krasnale”:


Tablo dla przedszkolaTablo dla przedszkola

Zaprojektujemy indywidualną szatę graficzną według Państwa pomysłu lub wykorzystamy jeden z przygotowanych przez nas szablonów. Wydruk na wysokiej jakości papierze fotograficznym oprawimy w piękną, nowoczesną i stylową ramę aluminiową w kolorze czarnym, srebrnym, złotym lub w klasyczną antyramę w formacie: 50x70cm lub 61x91cm.

Oprócz dużego oprawionego formatu wykonamy na życzenie rodziców odpowiednią ilość odbitek tablo na papierze fotograficznym w formatach: 20x30cm, 30x40cm, 30x45cm.

Jeśli w Państwa przedszkolu jeszcze nie istnieje tradycja eksponowania tablo absolwentów, zapoczątkujmy ją razem!

Mają Państwo pytania ? Prosimy o kontakt:

telefoniczny: +48 575 243 555
lub mailowy: kontakt@meandmyframe.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie Państwo poniżej:Ceny uwzględniają wykonanie szaty graficznej z gotowych szablonów z ich drobnymi modyfikacjami. Cena indywidualnej szaty graficznej jest ustalana dodatkowo po zapoznaniu się ze specyfikacją projektu.
Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

TABLO
FormatCena
50x70cm145,00 zł
61x91cm170,00 zł
ODBITKI
FormatCena
20x30cm15,00 zł
30x40cm23,00 zł
30x45cm25,00 zł

Do wykonania tablo będziemy potrzebowali w formie cyfrowej portretowych zdjęć każdego z dzieci oraz wychowawców podpisanych imieniem i nazwiskiem (jeśli rodzic dostarczy zdjęcie w postaci analogowej – wykonamy na nasz koszt jego skan), przekazania informacji o wybranym motywie graficznym, tekstach jakie maja znaleźć się na tablo (nazwa przedszkola, grupy, rocznik, ewentualna sentencja lub słowa podziękowania).

Uwaga! Każdy z rodziców powinien wyrazić zgodę na umieszczenie zdjęcia dziecka na tablo.

Od momentu otrzymania od Państwa wszystkich materiałów czas realizacji nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych, jednak może się wydłużyć w zależności od wybranego motywu graficznego.

Potrzebujesz szybszej realizacji? Skontaktuj się z nami:

+48 575 243 555
kontakt@meandmyframe.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

NEWSLETTER